TOKSEL
KURUMSAL

TOKSEL KURUMSAL

HAKKIMIZDA; 1972 yılından beri süregelen endüstriyel tecrübesini uzun yıllardan bu yana doğrusal hareket sistemleri konusunda ihtisaslaştıran Toksel Makina, ürettiği Vargel ürünü ile tüm dünyaya 1. Kalite hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Doğrusal hareket sistemleri konusunda tek yerli üretici olan Toksel Makina, Kocaeli Dilovasında 12 bin metrekare kapalı alanda üretim, satış ve ihracat çalışmalarını sürdürmektedir.

TOKSEL, güçlü kadrosu, altyapısı her geçen gün edindiği tecrübe ve bilgi birikimiyle, yenilikçi, dinamik karakteri ve profesyonel iş anlayışıyla dünyada aranan markalardan biri olmayı başarmıştır. Ülkemizde ve dünya pazarında oluşabilecek yeni eğilimleri ve ihtiyaçları takip ve tespit ederek, ürünlerini bu doğrultuda geliştirmekte, dünya kalite normlarına uygun makinalar üreterek trend takipçisi değil, trend yaratıcısı olmayı hedeflemektedir.

"Müşteri Memnuniyeti" "Güven" ve "Kalite" kavramları üzerine inşa edilmiş TOKSEL gelişen teknolojiye ayak uydurmayı daima başarmış ve istikrarlı büyümesini her koşulda sürdürmüştür. Bütün bu özelliklerinin yanısıra uygun fiyatlarıyla da müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan TOKSEL; mutlaka tanışılması gereken bir firmadır.